برس پله برقی

بیشتر افرادی که از پله برقی استفاده می کنند ممکن است در روز حتی یک بار که شده کفش های خود را با برس پله برقی تمیز کرده باشند. اما شده از خودتان بپرسید که برس پله برقی برای چیست و چه لزومی به استفاده از برس ایمنی پله برقی وجود دارد لابد فکر می کنید برای تمیز کردن کفش هایتان است اما نه کاملا اشتباه فکر می کنید.در ادامه به اصلی ترین کاربرد برس پله برقی می پردازیم.

اورتک شرکت فروش انواع پله برقی است که با بدست آوردن استاندارد EN115 ، توانسته است مسیر تازه ای را در فروش پله برقی ایجاد کند.برای اطلاع بیشتر درباره فروش پله برقی داخلی پیشنهاد ما ، خواندن مطلب  پله برقی داخلی است.همچنین مطالب پله برقی برای منزل را نیز توصیه میکنیم که حتما بخوانید.

 

برس های پله برقی برای چیست

سازندگان پله برقی برای جلوگیری از بروز خطرات احتمالی این برس ها را گذاشتند تا امنیت مسافران را تضمین کنند و ایمنی اساسی ترین کاربرد فرچه پله برقی محسوب می شود.

 

جلوگیری از حادثه نه فقط واکس کفش

جزئی ترین اختلال و اشتباه می تواند منجر به اسیب شدید افراد شود. پله برقی به واسطه موتورهای قدرتمند خود کار می کند اما اگر یه چیزی مانع حرکت آن ها شود به طور مثال گوشه ای از لباس شما گیر کند حادثه اتفاق می افتد

هدف اصلی برس یا فرچه پله برقی این است که افرادی که از پله برقی استفاده می کنند را به آرامی دور از پانل های دامپینگ هدایت کند. پس برای ایمنی هر چه بیشتر بهترین کار این است که در میانه پله قدم بگذارید و دست و پاهای خود را دور از این برس ها نگه دارید

فروش برس پله برقی

فروش برس پله برقی

بهترین انتخاب برای خرید برس پله برقی یا خرید فرچه پله برقی انواع نوار برس پله برقی یا ریل برس پله برقی با قیمت مناسب اورتک است که سال ها توانسته است با فعالیت در عرصه ساخت پله برقی در پروژه های مختلفی شرکت کند و رضایت مشتری را به دست بیاورید. این شرکت به عنوان نصب کننده پله برقی نیز در زمینه فروش پله برقی ایرانی و سرویس و نگهداری پله برقی نیز فعالیت می کند. اگر می خواهید درباره چگونگی نصب پله برقی بیشتر بدانید ، خواندن مقاله نصب پله برقی را به شما پیشنهاد میکنیم.

 

چرا پله برقی فرچه یا برس ایمنی دارد

بین پله برقی و دیواره آن شکاف وجود دارد. این شکاف ها در پله برقی لازم هستند، اگر این شکاف ها نبودند، پله برقی کار نمی کرد. پس برس بغل پله برقی یا همان Escalator brush برای این است که به عنوان یک عامل دفاعی از بروز خطراتی که می تواند به شما آسیب بزند، جلوگیری می کند.

این برس های ایمنی برای این هستند که اگر ناغافل فراموش کردید که به این منطقه نزدیک شدید به شما آلارم داده بشود. از اصلی ترین کاربرد برس های کنار پله برقی این است که اگر از دستتان چیزی مثل عینک یا بطری آب افتاد، داخل این شکاف ها نشود. چون در این صورت اگر چیزی از دستتان بیفتد و وارد شکاف ها شود، باعث خرابی و لزوم تعمیر پله برقی می شود.برای طول عمر بیشتر پله برقی لازم است که پله برقی سرویس دوره ای داشته باشد ، برای اطلاع بیشتر پیشنهاد میکنیم مقاله سرویس و نگهداری پله برقی را مطالعه کنید.

سخن آخر

در این مقاله به کاربرد برس کنار پله برقی پرداخته شد. برس ایمنی به شما کمک می کند که اگر چیزی از دستتان افتاد داخل شکاف های پله برقی نشود . از طرف دیگر، اگر به هر دلیلی پای شما نزدیک به دیواره باشد با کشیه شدن به این برس به شما هشدار داده می شود که در جای مناسبی قرار نگرفتید. در واقع، با صدایی که در اثر سایش تولید می کند، افراد را هوشیار می کند تا مواظب باشند.

4.7/5 - (6 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.