شما حتما از پله برقی استفاده کردید. هم چنین انواع و اقسام پله برقی ها را در تلویزیون و عکس ها دیده اید. این بار قصد داریم در مقاله  بلندترین پله برقی جهان را به شما معرفی کنیم. به شما می گوییم که بلندترین پله برقی دنیا در کدام کشور و کدام شهر ساخته شده است. در پایین عکس بزرگترین پله برقی جهان آورده شده است.

 

بلندترین پله برقی جهان در کجاست؟

چین که در ساخت بیشتر وسایل همیشه پیشرو بوده است. بزرگترین پله برقی جهان را به نام خود کرده است. چین بعد از ساخت بزرگترین پل جهان بلندترین پله برقی دنیا را طراحی و تولید کرده است. این کشور توانسته است طولانی ترین پله برقی دنیا در گراند کانیون در استان هوبین مرکز چین احداث کند.

بلندترین پله برقی در جهان

مشخصات بزرگترین پله برقی جهان

 این پله برقی طولی معادل 688 متر دارد. چین بلندترین پله برقی در جهان را در بین جنگل ها و درختان سربه فلک کشیده ساخته است تا افراد بتوانند سوار این پله برقی از دیدن مناظر هم لذت ببرند. گفته شده است که این پله برقی قابلیت جابه جایی هفت هزار و 300 نفر را دارد.

چین بلندترین پله برقی جهان را طوری راه اندازی کرده است که این پله ها از میان تمام مناظر می گذرد و افراد بتوانند به راحتی از سراشیبی های این کوه ها بالا بروند

این پله برقی بزرگترین پله برقی در جهان محسوب می شود که از چوب، آجر و سیمان ساخته شده و در میان درختان جلوه ای ویژه به وجود آورده است. این پله برقی در دره ای در چین به نام انشی گرند یک مسیر ∑ شکل را از ابتدا تا انتها فقط در مدت 18 دقیقه به اتمام می رساند.

4.8/5 - (6 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.