سرویس-نگهداری-پیاده-روی-متحرک

سرویس و نگهداری پیاده روی متحرک(رمپ)، در حفاظت از رمپ و مطابقت دادن آن با استاندارد جهانی به عنوان یک سرمایه مسعولیت دارد . مزایا سرویس رمپ متحرک، استفاده طولانی مدت از این وسیله و کاهش هزینه های اضافی برای اجرای دوباره آن است. پیشینه ساخت پیاده رو متحرک به حدود پنج دهه قبل برمی گردد. محصولات اورتک با تکیه بر دهه ها تجربه فنی و بهره گیری از دستگاه های مجهز به اخرین تکنولوژی روز دنیا و استاندارد EN115 تولید و عرضه می شوند.

مزایای سرویس پیاده روی متحرک مجموعه اورتک

مزایای-سرویس-پیاده-روی-متحرک

سرویس  پیاده روی متحرک چه مزیتی دارد؟ طراحی و ساخت پله برقی های اورتک با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تکنولوژی پیشرفته منجر به محصولاتی با کیفیت گردیده است.

محصولاتی که از نگاه مشتریان دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند. سر و صدای بسیار کم، حرکت پیوسته و بدون ارتعاش، دوام و مقاومت بالا، تعمیرات آسان و سازه زیبا و جذاب بنا بر خواست مشتری از ویژگی های محصولات اورتک می باشد. پله برقی متحرک گونه‌ای نقاله است که برای جابجایی افراد استفاده می شود.

اما نگهداری پیاده روی متحرک چه مزایایی دارد؟ با توجه به این که این تاسیسات گران قیمت هستند و هزینه زیادی برای اجرای آن ها لازم است مراقبت از آن ها هزینه کمتری دارد نسبت به خرید و اجرای دوباره آن ها. سرویس دوره ای پیاده روی متحرک باید با توجه به برنامه ای که شرکت اجرایی در نظر می گیرد انجام شود این کار موجب افزایش طول عمر دستگاه می شود.

 

ویژگی های منحصر بفرد مجموعه اورتک در سرویس پیاده روی متحرک:

سرویس دهی بصورت منظم و رفع عیوب دستگاه در طول شبانه روز موجب افزایش کارایی و عمر مفید دستگاه می شود.

 • ارائه گزارش ماهیانه به کارفرما
 • تعیین قیمت مناسب نسبت به سایر تولید کنندگان
 • استفاده از سرویسکاران مجرب و زبده
 • بیمه پیاده روی متحرک
 • تخفیف های ویژه در پی  تعدد قرارداد
 • ارائه خدمات سرویس و نگهداری رمپ(پیاده روی متحرک) به  سراسر ایران

مزایای نگهداری پیاده روی متحرک، بیش از هر چیز، کاهش هزینه دوباره برای اجرای  این محصول است.

 

پیاده روی متحرک در چه مکان هایی قابل استفاده است:

مکان-های-قابل-استفاده-از-پله-برقی

 • هتل ها
 • ساختمان های تجاری
 • فرودگاه ها
 • پیاده رو و رمپ برقی

پله های برقی از نظر کاربردی به ۳دسته تقسیم می شوند که در محیط آزاد مثل بیرون از ساختمان، محیط بسته(داخل ساختمان) و نیمه بسته(پل های عابر پیاده) مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت پله برقی نسبت به ارتفاع کف تا کف جابجایی تعیین می شود. مجموعه اورتک یکی از نمایندگی های معتبر فروش پیاده رو متحرک در کشور است. خریداران به منظور کسب آگاهی های لازم در رابطه با کیفیت، کارایی وهمچنین قیمت محصول می توانند با کارشناسان این شرکت تماس حاصل کنند.

رمپ ها شامل انواع مختلفی هستند

انواع-مختلف-رمپ

رمپ آدم رو:  این رمپ جهت عبور و مرور افراد طراحی و اجرا می شود. شیب این رمپ ۱۲٫۵ درصد است.

رمپ معلولین:  از این رمپ برای عبور معلولان استفاده می‌شود. شیب این رمپ حدود ۸ درصد است

رمپ ماشین رو:  در بعضی از مجتمع ها خودروها برای ورود به داخل ساختمان و پارکینگ نیاز به عبور از رمپ دارند. شیب این رمپ ۱۵ درصد است.

رمپ‌ها از نظر ظاهری نیز به انواع مختلفی مستقیم می شوند. رمپ قوسی یکی از نوع های رمپ ها است که طراحی و اجرای ان کمی دشوارتر از رمپ مستقیم است، اما فضای لازم برای اجرای آن کمتر از نوع مستقیم است.

ویژگی های پیاده روی متحرک :

 • این پیاده رو شامل بخش هایی ازقبیل پیاده رو و شیب رو برقی می باشد.
 • مزیت سرویس های پیاده روی متحرک سرعت دادن و نظم به حرکت و جابه جایی افراد و افزایش امنیت آن ها است.
 • شیب پله برقی با توجه به ارتفاع بین طبقات و نوع کاربرد آن تنظیم می شود.

ویژگی های برجسته بهترین برندهای تولید پله برقی

شرکت های تولید و عرضه پله برقی زیادی در داخل کشور وجود دارند اما قبل از انتخاب شرکت برای اجرای پله برقی، بررسی نمودن ویژگی ها و توانایی های این شرکت های تولیدی لازم و حیاتی است.

ابتدا این سوال مطرح می شود که یک شرکت پله برقی خوب چه فاکتورهایی باید داشته باشد؟ انتخاب شرکت تولیدی در میزان کیفیت محصول چه تأثیر دارد؟ هر شرکت تولید کننده پله برقی با توجه به خدماتی که ارائه می کند ویژگی های برجسته ای دارد.

 • یک تولید کننده خوب پله برقی قطعا خدمات نصب و راه اندازی محصول تولیدی خود را برعهده می گیرد.
 • یک شرکت تولید پله برقی باید از تکنولوژی ها روز دنیا در تولید محصولات خود استفاده کند.
 • یکی دیگر از  ویژگی های شرکت های پله برقی مناسب، تولید محصولاتی با کیفیت و با سر و صدای کم است.
 • یک شرکت برند تولید کننه پلی برقی باید خدمات پس از فروش و ضمان نامه تایید کیفیت کالا داشته باشد. مزایا وخوبی های سرویس پیاده روی متحرک زمانی مشخص می شود که با سرویس دهی خوب مانع از بروز خطر و اسیب به دستگاه شود.

اکنون شما با مزایای سرویس و نگهداری پیاده روی متحرک به خوبی آشنا هستید و اهمیت این موضوع در افزایش طول عمر مفید پله برقی  آگاه هستید. قطعا بهترین برندهای تولید کننده این محصول در کشور باید خدمات پس از فروشی از قبیل سرویس های این محصول را داشته باشند. زیرا سرویس این دستگاه بدون سرویسکار ماهر غیر ممکن است و موجب اسیب جدی به دستگاه می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.