پله برقی به منظور حمل و نقل افراد به گونه ای طراحی شده است که به دسته نوار نقاله های بالابر متصل می شود. برخی افراد از پله برقی با عنوان پله متحرک نیز یاد می کنند.

پله برقی امروزه در مترو ها، ساختمان های صنعتی و تجاری، فرودگاه ها، ترمینال ها و بسیاری مراکز دیگر دیده می شود. اگر بخواهیم قیمت پله برقی را محاسبه کنیم باید انواع پارامتر ها را در نظر بگیریم. به عبارت دیگر در محاسبه قیمت پله برقی و پله برقی برای منزل فاکتور های زیادی تاثیر دارند.

 

 پله برقی چیست؟

پله برقی یک نوار نقاله و مناسب جهت حمل و نقل افراد است. این نوع پله از پلکانی تشکیل شده است که پله ها با اینکه حالت متحرک دارند اما در یک صفحه افقی تعادل خود را حفظ کرده و به صورت مکانیکی رانده می شوند.

امروزه به علت رشد صنعت و تکنولوژی در ساختار داخلی ساختمان ها نیز تغییراتی رخ داده است. این تغییرات از دکوراسیون گرفته تا آسانسور ها و پله برقی ها را شامل می شود.

اما با توجه به رواج پله برقی ایرانی در انواع ساختمان‌ ها بیشتر کاربران به دنبال این مسئله هستند تا بدانند که قیمت پله برقی تقریبی چقدر آب می خورد. ما در ادامه مطلب قصد داریم تا به تخمین قیمت پله برقی بپردازیم.اورتک یکی از شناخته ترین شرکت ها در زمینه طراحی و ساخت و فروش پله برقی است که تمام قطعات به کار رفته در پله برقی این شرکت از متریال مرغوب و با ایمنی کامل ساخته شده اند. در ادامه برای درک بهتر نحوه کار کردن پله برقی به معرفی قطعات اصلی و قطعات یدکی پله برقی می پردازیم.

 

قیمت پله برقی تقریبی

پله برقی ابتدا به صورت وارداتی در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گرفت اما بعد ها با رشد صنعت تولیدی کشور اکنون بیشتر به صورت تولید داخلی در دسترس شهروندان قرار دارد.

اما هر فردی به محض اینکه در ذهن خود مسئله ای را شکل می دهد به دنبال آن در جستجوی مزیت ها و کاربرد های آن بر می آید. در مورد پله برقی هم همین طور است.

افرادی به هنگام برنامه ریزی های ذهنی خود برای تجهیز کردن ساختمان به محض در نظر گرفتن هر کدام از تجهیزات مورد نیاز به سراغ قیمت آنها می روند.

این افراد باید با چگونگی نحوه محاسبه قیمت پله برقی آشنایی داشته باشند تا بتوانند محاسبه ای درست و نزدیک به واقعیت امر انجام دهند. در صورتی که از راه و روش های درستی برای محاسبه قیمت استفاده نکنند ممکن است در قیمت پله برقی دچار سردرگمی شوند.

برای آشنایی با نحوه محاسبه قیمت پله برقی تهران می توانید با کارشناسان ما در مجموعه اورتک ارتباط برقرار کنید. این کارشناسان دارای چندین سال سابقه کاری در زمینه پله برقی و نصب پله برقی هستند و می توانند به شما در محاسبه قیمت و انتخاب بهترین پله برقی کمک کنند.

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پله برقی چیست؟

 • نوع پله برقی(اوت دور، این دور یا هوی دیوتی)
 • طول پله برقی
 • ارتفاعش و شیب
 • جنس متریال
 • نصبش
 • پشتیبانی و پس از فروش

در مورد سرویس و نگهداری پله برقی بیشتر بدانید.

 قیمت انواع پله برقی

در این قسمت میخواهیم به بررسی لیست قیمت  پله برقی و انواع آن ها بپردازیم.

قیمت پله‌ برقی خانگی

 

 

توجه داشته باشید قیمت پله برقی برای منزل برای ساختمان های چند طبقه که می خواهند به صورت مشارکتی از آن استفاده کنند هزینه نصب و راه اندازی کم تری خواهد داشت. چون هزینه بین ساکنین تقسیم می شود، علاوه بر این موضوع عوامل مهمی که تعیین کننده قیمت پله برقی هستند عبارتند از : میزان سرعت حرکت پله ها ، ایمنی پله برقی ، نوع چیدمان که تکی یا متقاطع باشد، تعداد پله ، جنس پله ها که از فولاد یا آلومینیوم باشند، محل نصب ، شیب پله ۳۰ یا ۳۵ درجه ، عرض ۸ تا ۱۰۰ سانتیمتر

 

قیمت پله برقی باشگاهی

مهم ترین پارمتراهی تعیین کننده قیمت این نوع از پله برقی ها عبارتند از : سرعت حرکت پله ها ، ایمنی پله برقی ،  چیدمان،  تعداد پله ، جنس پله ها ، محل نصب ، شیب پله .

 

قیمت پله‌ برقی پاساژ

پله برقی هایی که در پاساژ ها مورد استفاده قرار می گیرند، به دلیل اینکه بیشترین استفاده از آن ها می شود باید از جنس خوب و با کیفیت استفاده کرد از همین رو ممکن است در قیمت آن تاثیر بگذارد، عوامل مختلفی در تعیین قیمت آن تاثیر دارند، شما عزیزان می توانید جهت اطاع بیشتر از هزینه های تمام شده با مشاورین ما صحبت نمایید.

 

قیمت قطعات مهم پله برقی

جهت کسب اطلاع از قیمت تمام قطعات پله برقی نظیر :

 • سکوهای بالایی و یا پایینی یا پاخور ها
 • موتر گیربکس
 • سیستم ترمز
 • تابلو فرمان
 • استپ
 • زنجیر پله
 • دستگیره و محرک آن
 • لامپ تعیین حدود پله برقی
 • صفحه نمایش خطا
 • نمایشگر جهت حرکت پله

با مشاورین ما صحبت نمایید. البته توجه داشته باشید مهم ترین قطعه موتور پله برقی می باشد جهت تعییت قیمت موتور پله برقی مشاورین مجرب ما بهترین راهنمایی را انجام خواهند داد.

فروش پله برقی با قیمت مناسب

سوالی که ممکن است بوجود آید این است که ،کدام مجموعه را برای خرید پله برقی انتخاب کنم؟ مجموعه اورتک بزرگترین برند طراحی و ساخت پله برقی است. کارشناسان و طراحان این مجموعه در زمینه طراحی بهترین پله برقی ها متناسب با هر ساختمانی آموزش دیده اند.

محصولات این مجموعه با تکیه بر 15 سال تجربه فنی و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته می شوند‌. از جمله مزایای مجموعه اورتک می توان به وجود طراحان با تجربه اشاره کرد. با وجود این ، شما دیگر نگران کارایی و عملکرد پله برقی خود نخواهید بود زیرا این افراد با استفاده از تجربه های کاری که در زمینه ساخت پله برقی داشته اند، پله برقی های بی عیب و نقص تولید می کنند.

شما ابتدا می توانید با مراجعه به این افراد در مورد طرح ها و اشکال پله برقی و کارایی آن بحث کنید. این افراد همچنین اطلاعات مفیدی در  مورد پارامتر های تعیین کننده قیمت پله برقی در اختیار شما قرار خواهند داد. اورتک در زمینه فروش انواع پله برقی نظیر: پله برقی ایندور هوی دیوتی تک نفره، مترو، پله برقی تک نفره و پله برقی مجتمع تجاری نیز فعالیت می کند.

 

قیمت پله‌ برقی به شیب آن ارتباط دارد؟

سوالی که ممکن است ذهن شما را به خود درگیر کند این است که آیا شیب های مختلف پله برقی بر روی قیمت تمام شده آن تاثیر میگذارد؟ بله باید بگویم شیب پله برقی بر روی قیمت و هزینه تمام شده تاثیر خواهد داشت.

هزینه پله برقی به ظرفیت آن بستگی دارد؟

ظرفیت پله برقی یکی دیگر از عواملی است که بر روی قیمت آن تاثیر میگذارد، جهت اطلاع از این موضوع بهتر است با مشاورین ما در زمنیه نصب و راه اندازی انواع پله برقی صحبت نمایید.

قیمت موتور پله برقی

موتور یکی از قطعات مهم در پله برقی به شمار می آید بهترین روش برای دانستن قیمت دقیق آن کسب اطلاع از مشاورین ما می باشد.

 

قیمت هر متر پله برقی

همانطور که در قسمت ابتدایی محتوا نیز گفتیم ، پله برقی یک نوار نقاله و مناسب جهت حمل و نقل افراد می باشد، قیمت این نوار ها به صورت متری محاسبه می شود که با توجه به میزان استفاده متفاوت خواهد بود.

 

سوالات متداول در رابطه با قیمت پله برقی

با توجه به نوسانات موجود در بازار نمی توان برای محصولات قیمت تمام شده تعیین کرد. برای اطلاع از قیمت انواع پله برقی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مجموعه اورتک به علت کادر مجربی که دارد برای نصب و سرویس پله برقی بهترین است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی، ساخت و نصب پله برقی می توانید با تکنسین های ما تماس بگیرید.

قیمت پله برقی بر اساس پارامتر های چون: متراژ کار، طرح، جنس، دستمزد و … محاسبه می شود.

Load More

5/5 - (3 امتیاز)

23 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.