نصب پله برقی یکی از نکات مهمی است که نیازمند دقت و حساسیت های بالا می باشد. پله برقی ها باید به نوعی تولید و طراحی گردند که بر روی سازه های اصلی قرار بگیرند. در نظر داشته باشید که برای نصب آن ها به ابزار و تجهیزاتی نیاز است که همواره باید از سوی فرد متخصص و آموزش دیده ای اعمال گردد. امروزه میتوان در بسیاری از مراکز، چه عمومی و چه خصوصی پله برقی هایی را مشاهده کرد که رفت و آمد و حمل و نقل را برای انسان ها آسان کرده اند. با ما همراه باشید تا با نحوه نصب پله برقی در منازل و ساختمان ها آشنا شوید.

 

نصب پله برقی در منزل

نحوه نصب پله برقی به این گونه است که بر روی تیره های اصلی سازه انجام پذیرند. توجه داشته باشید در هنگام نصب پله برقی در منزل حتما باید بخشی از خانه خود را به آن اختصاص دهید، زیرا فرایند نصب و راه اندازی پله برقی ، پروژه بزرگی محسوب می گردد.

معمولا متخصصان در نصب آن به گونه ای عمل می کنند که بدون جوشکاری با توجه به نیروی وزن حرکت می کند. حال نصب پله برقی می تواند در مکان های گوناگون متفاوت باشد که این نیز بستگی به نظر کارشناسان اورتک دارد.

جالب است بدانید که نصب این‌گونه دستگاه ها توسط شرکت اورتک به انجام رسیده و همواره با نیروهای متخصص و کارآمد و کاملا حرفه ای صورت می گیرد.

شرکت اورتک با بیش از دو دهه سابقه تاکنون توانسته نقش کاملا موثری در نصب و طراحی پله برقی ایفا کند. پروژه خود را به دست نیروهای زبده ما بسپارید و خیالتان از هر بابتی آسوده خاطر باشد. این را نیز فراموش نکنید که سرویس و نگهداری پله برقی باعث افزایش طول عمر پله برقی می شود.

 

نصب پله برقی در ساختمان

یکی از مهم ترین اصولی که در ساختمان های تجاری و غیر تجاری باید رعایت کرد، نصب پله برقی می باشد. در حقیقت با نصب این دستگاه علاوه بر عبور و مرور سریع و آسان افراد، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می گردد.

اورتک این امکان را برای همه افراد فراهم نموده تا به راحتی بتوانند در مکان های عمومی قدم بردارند و عبور کنند. برای نصب نمودن پله برقی در ساختمان ها خیلی چیزها باید مشخص گردد. مثلا روش قرارگیری پله برقی به حالت ضربدری باشد و یا موازی که نوع محل نصب آن را تعیین می کند.

مطالعه کنید  پله برقی برای منزل

ایمنی پله برقی، ابعاد پله برقی، هماهنگی دکوراسیون و بسیاری از موارد دیگر که هر کدام به نوعی در تولید و نصب پله برقی مراکز و مجتمع ها تاثیر دارند. به همین جهت است که نصب پله برقی نیازمند افراد متخصص می باشد.

ما معمولا برای خدمات رسانی به افراد جهت نصب پله برقی و فروش پله برقی در وهله اول کارشناسان خود را به محل اعزام می کنیم تا با در نظر گرفتن همه شرایط و بررسی های لازمه، عمل نصب را بهترین حالت ممکن و با ایمنی و اطمینان به انجام برسانند.

 

نصب استپ پله برقی

استپ پله برقی در واقع به همان پله های پله برقی اشاره دارد که در حفظ امنیت و سلامت عابران نقش بالقوه ای را ایفا می نماید. در هنگام نصب استپ پله برقی برخی نکات را باید رعایت شوند:

 • عرض استپ پله برقی بهتر است که بین 58 و 110 سانتی متر باشد.
 • عمق از 38 سانتی متر کمتر نباشد.
 • ارتفاع حداقل تا 24 سانتی متر باشد.
 • آجدار بودن دیواره های عمودی اهمیت دارد.
 • عمق شیار از 10 میلی متر پایین تر نباشد.
 • سطح استپ پله برقی نیز نباید موجب لیز خوردن افراد گردد.

 

نحوه نصب پله برقی و چیدمان آن

معمولا در هنگام تولید و نصب پله برقی کارشناسان از سه نوع چیدمان استفاده می کنند، این روش ها را با هم بررسی خواهیم نمود:

 • چیدمان به روش تکی

در طی مراحل نصب پله برقی چیدمان های تکی برای مکان هایی کاربرد دارد که افراد به یک سمت حرکت می کنند.

 • چیدمان به روش موازی

آن دسته از ساختمان هایی که دارای طول و طبقه های زیادی هستند و می خواهند سریع تر به مقصد خود برسند، چیدمان موازی برای این مکان ها می تواند انتخاب هوشمندانه و درستی باشد.

 • چیدمان به روش ضربدری

ما بیشتر برای مراکز تجاری، فروشگاه ها، ادارات و شرکت ها و دیگر ارگان ها چیدمان متقاطع و یا ضربدری را پیشنهاد می نماییم. نصب پله برقی به این شیوه می تواند مزایای بالقوه ای برای عبور و مرور افراد داشته باشد.

 

نکات مهم در هنگام نصب پله برقی

در زمان نصب و طراحی پله برقی یکسری از دستورالعمل هایی هستند که حتما باید رعایت شوند. با هم این نکات را بررسی می نماییم.

 • نصب علائم راهنمای پله برقی و نکات ایمنی در رابطه با آن به گونه ای که قابل تشخیص و روئیت باشد، از ضروریات است.
 • پله برقی ها در هنگام نصب علاوه بر اتصال به برق شهری، لازم است به ژنراتورها نیز متصل باشند تا برق مورد نیاز آن ها در صورت قطع برق هم تأمین گردد.
 • قبل از نصب کارشناسان باید اندازه دقیق را بررسی کرده و متناسب با آن ابعاد پله برقی را طراحی و تعبیه کنند.
 • فراموش نکنید که کار نصب و راه اندازه پله برقی را به شرکت نصب پله برقی و نصاب حرفه ای بسپارید که ما به شما اورتک را پیشنهاد می دهیم.
 • امنیت مهم ترین موضوع در هنگام نصب است، به همین خاطر نصب پله برقی باید متناسب با استانداردهای جهانی باشد.
مطالعه کنید  پیکربندی پله برقی ها

 

شرکت نصب پله برقی در تهران

تهران به عنوان یک کلان شهر در کشور شناخته شده و برای رفت و آمد جمعیت ها در بیشتر مراکز آن به نصب پله برقی ها می پردازند.

نصب پله برقی و رمپ برقی در گروه فنی و تخصصی اورتک به همراه استاندارد EN115 طراحی و راه اندازی گردیده و در وهله اول نیز ایمنی و امنیت کارکنان مد نظر قرار می گیرد. شما می توانید کلیه عملیات نصب و راه اندازی دستگاه خود را به تیم اورتک بسپارید.

این تیم همواره در زمینه های گوناگون و نصب پله برقی های مترو، ایستگاه ها و … تاکنون توانسته افتخارات قابل توجهی به دست آورد و به جذب پیمانکاران حرفه ای و آموزش دیده می پردازد.

پروژه خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید. نصب پله برقی با رعایت تمامی استانداردهای لازم و قیمتی مناسب را می توانید تنها با یک تماس از شرکت نصب پله برقی در تهران بخواهید. نصب و طراحی پله برقی در کوتاه ترین زمان ممکن و به سرعت با استفاده از تجهیزات مدرن در این شرکت قابل اجراست. نصب پله برقی در تهران را با اورتک تجربه کنید.

 

نگاهی بر اقدامات اورتک در حوزه نصب و راه اندازی پله برقی

 • سرعت عمل در کار و نصب سریع پله برقی
 • به کارگیری حرفه ای ترین و تخصصی ترین نصاب پله برقی
 • ارائه قیمت های مناسب و متناسب با بودجه افراد
 • تخفیف های ویژه تعدد نصب پله برقی
 • ارائه خدمات پله برقی در هر کجایی که مشتری بخواهد
 • به کارگیری تکنسین های با تجربه و مجرب
مطالعه کنید  فروش پله برقی ایرانی

 

هرینه نصب پله برقی

قیمت نصب پله برقی بستگی به عوامل متعددی داشته و در کل نمی توان برای آن هزینه مشخصی در نظر گرفت زیرا باید به دست کارشناسان مورد بررسی قرار بگیرد و بعد از آن هزینه نهایی را به خدمتتان برسانند.

عواملی همچون شیب پله برقی، نوع آن، خانگی و یا تجاری، عرض و ابعاد پله، نوع چیدمان ( تکی، موازی، ضربدری)، سرعت پله ‌برقی مذکور و بسیاری از عوامل دیگر که هر کدام بر قیمت طریقه نصب پله برقی تاثیر بسزایی داشته و تعرفه های مختلفی را شامل می گردند.

در مجموعه و گروه تخصصی اورتک از بابت قیمت نصب پله برقی خیالتان راحت باشد. ما ادعا نمی کنیم که ارزان ترین قیمت ها را در نظر داریم، آما آنچه را که بتوان به عنوان قیمت مناسب برشمرد را به مشتریان خود ارائه می دهیم. نصب پله برقی برای منزل در مقابل هزینه نصب پله برقی در آپارتمان و مراکز تجاری بسیار کم هزینه تر است.

استفاده از قطعات هیدرولیکی اورجینال و اصل از عوامل مؤثر بر هزینه نصب و تعمیر این نوع از دستگاه ها هستند که ما همواره سعی بر آن داریم تا جهت رضایت مشتریان بهترین قیمت ها را به همراه کیفیتی فاخر ارائه کنیم.

 

سوالات متداول نصب پله برقی

چگونه یک شرکت خدمات پله برقی مناسب را پیدا کنیم؟

تنها کافی است که نگاهی بر افتخارات آن شرکت داشته باشید تا به طور کامل با کیفیت خدمات و نصب و تعمیر تخصصی آنان آشنایی داشته باشید. یک شرکت تولیدی و نصب پله برقی در وهله اول رضایت مشتریان را مورد توجه قرار می دهد.

چگونه می توانیم به شرکت اورتک اعتماد کنیم؟

برای اینکه یک انتخاب آگاهانه و صحیحی داشته باشید ما پیشنهاد می کنیم که نظرات مشتریان را دیده و به بررسی کارنامه تخصصی و حرفه ای اورتک بپردازید. تعداد کارهای انجام شده و امتیاز ها همه ادعایی بر بهترین بودن کار ما است.

چطور سفارش نصب را ثبت نماییم؟

راه های ارتباطی گوناگونی در سایت قرار داده شده است که می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا آن ها به طور کامل شما را راهنمایی کرده و هرگونه اطلاعاتی که در رابطه با قیمت و … دارید را بپرسید.

5/5 - (2 امتیاز)

پله برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *