نصب پیاده روی متحرک در خانه از خدمات ویژه مجموعه اورتک است. در حقیقت استفاده از پیاده رو متحرک در سطوح هم تراز و یا سطوحی که دارای اختلاف ارتفاع کمی هستند بسیار کارامد است.

از جمله کاربرد های پیاده روی متحرک استفاده در مکان هایی از قبیل فرودگاه ها، فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ، ترمینال ها، مکان های سیاحتی و بسیاری از این موارد است. در زمان طراحی پیاده رو متحرک زاویه ی شیب پیاده روی (زاویه ای که با خط افق می سازد) از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

نحوه نصب پیاده روی متحرک در خانه

در زمان اجرا و نصب پیاده روی متحرک در مکان هایی از قبیل ساختمان و منزل لازم است به فضای ابتدا و انتهای پیاده رو متحرک توجه شود تا در زمان پیاده یا سوار شدن افراد مشکل به خصوصی رخ ندهد. زاویه شیب این پیاده روی ها نباید بیشتر از ۱۲ درجه نسبت به خط افق باشد.

 

کاربرد و نصب پیاده روی متحرک در خانه

نصب پیاده روی متحرک و پله برقی منزل شاید چندان به چشم شما نخورده باشد و عجیب به نظر برسد اما مطئن باشید بخش زیادی از مشکلات شما را برطرف می کند.

نصب پیاده رو متحرک در خانه و ساختمان ها برای افرادی که به دلیل کهولت سن یا مشکلات سلامتی و… توانایی حرکت و بالا رفتن از پله ها را ندارند بسیار کارامد است. مادران می توانند با خیال راحت و با صرف کمترین انرژی کالسکه کودک و یا وسایل خریداری شده خود را جا به جا کنند. ن

صاب نصب پیاده روی متحرک در خانه باید به دلیل حساسیت بالای استفاده از این محصول، به خوبی به تمام موارد مربوط به نصب اگاهی داشته باشد. پیاده رو متحرک با حداکثر ایمنی امکان جابجایی گسترده افراد را فراهم می اورد.

یک برند در صورتی معروف و محبوب می شود که خدمات پس از فروش نیز به مشتریان خود عرضه کند. در صورت خرید پیاده روی متحرک از مراکز و نمایندگی های معتبر این محصول مثل مجموعه اورتک، می توانید از خدمات پس از فروش این محصول چون سرویس دوره ای پکیج(هر 6 ماه) ، نصب پیاده روی متحرک در منزل و تعمیر برخوردار شوید.

 

موارد مختلف استفاده از پیاده روهای متحرک

 • معابر عمومی سطح شهر
 • کاربردی در بلوارهای طویل
 • مرتبط کننده پایانه های شهر
 • فرودگاها، متروها و اماکن تجاری و ساختمان های اداری و مسکونی
 • برای دسترسی راحت تر افراد به پارکینگ و ایستگاه های حمل و نقل

پیاده روی های متحرک در ساختمان شما می تواند یک اقدام منحصر به فرد به نظر برسد. هزینه ساخت این محصول با توجه به عواملی از قبیل طول ، نوع موتور و … با هم تفاوت دارد.

 

پالت ها در پیاده روهای متحرک چه نقشی دارند؟

جنس پالت ها ممکن است طبق گذشته از فولاد بوده باشد البته امروزه بیشتر از المینیوم به دلیل خاصیت ضد زنگ زدگی ، سبکی و ضد خوردگی به صورت (تزریق تحت فشار) استفاده می شود.

نکات استانداردی که  در خصوص طراحی و ساخت پالت باید رعایت شود:

 • پالت ها باید دارای شیارهایی در جهت حرکت پیاده رو باشند.
 • شیارهای ایجاد شده بر پالت ها باید حداقل 4/5 میلیمتر و حداکثر 7 میلیمتر پهنا داشته باشد.
 • عمق شیارهای پالت باید برابر یا بیشتر از 5 میلیمتر باشد.
 • پهنای لبه دندان های شیارها باید حداقل 4/5 و  یا حداکثر 8 میلیمتر باشد.
 • پالت با نیروی حداکثر 7500 و حداقل 300 نیوتون مورد ازمایش قرار می گیرد تا از نظر انحراف تست گردد.
 • حتما باید محل اتصال پالت ها دارای سطح پیوسته و عاری از شکستگی باشد.

برای نصب پیاده رو متحرک برای منزل خود می توانید از مجموعه خوش سابقه و درجه یک اورتک استفاده کنید. مجموعه اورتک کلیه ی محصولات پیاده رو متحرک را در نقاط مختلف ایران را در کوتاهترین زمان با مناسب ترین قیمت و مطابق با استاندارد های روز اروپا و ایران ارائه می نماید.

اورتک از نمایندگان معتبر فروش پیاده رو متحرک در تهران است. به منظور کسب اطلاعات کافی در رابطه با کیفیت، قیمت و نصب پله برقی ، پیاده رو متحرک می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل بفرمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.