هزینه سرویس پله برقی چقدراست.

سرویس پله برقی یکی از موضوعات حائز اهمیتی است که در میزان عملکرد و طول عمر دستگاه تأثیر بسزایی دارد. در رابطه با هزینه سرویس پله برقی لازم است لحاظ کنیم که این هزینه ها در مقابل تعمیر قطعات و یا تعویض نمودن آن ها بسیار مبلغ ناچیزی هستند. سرویس و نگه داری نیز به عملی اشاره دارد که از بروز حوادثی همچون خرابی قطعات و تعمیرات دیر هنگام آن جلوگیری می نماید. شرکت اورتک با بهره گیری از تیمی متخصص و کاردان، محصولات خود را از نظر سرویس و نگهداری و همچنین تعمیرات آن پشتیبانی می کند. برای کسب آگاهی بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

قیمت سرویس پله برقی چقدر است؟

انتخاب یک شرکتی که بتواند به صورت منظم به ارائه خدمات سرویس و نگه داری پله برقی بپردازد، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. تعرفه سرویس پله برقی در کل متأثر از عوامل گوناگونی است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. در نظر داشته باشید، هزینه سرویس پله برقی با توجه به میزان خدمات سرویسکار در محل تعیین می گردد. درواقع سرویس و نگه داری این دستگاه ها شامل مواردی همچون نظافت ظاهری پله برقی، ایمن سازی بخش های الکتریکی و ایمن سازی بخش های مکانیکی می گردد که مهم ترین بخش ارائه خدمات را در برمی گیرد.

هزینه سرویس پله برقی در تهران و در مجموعه اورتک با توجه به موازین اخلاقی و توجه نمودن به اعتماد و رضایت بخشی مشتریان به همراه سرویسکاران با تجربه و آموزش دیده با قیمت های مقرون به صرفه ای انجام می پذیرد که جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان تماس حاصل نمایید. در ادامه به عوامل موثری خواهیم پرداخت که در هزینه سرویس و نگهداری پله برقی تاثیرات مستقیمی دارند.

 

قیمت تعمیر پله برقی چقدر است؟

هزینه  نصب پله برقی ، تعمیر و نگه داری و قیمت سرویس پله برقی جزء مسائل بسیار مهمی است که برای عموم مردم و مشتریان نیز اهمیت وافری دارد. تعمیر این دستگاه نیز همانند هزینه سرویس پله برقی برای منزل به عوامل گوناگونی بستگی دارد. شاخص نرخ ارز در تعیین قیمت برخی از قطعات همچون تعویضی و یا تعمیری تأثیر داشته و از این رو نمی توان قیمت دقیقی را برای تعمیرات پله برقی در نظر داشت و تعمیرکار باید قبل از هر چیزی در وهله اول به بررسی دستگاه بپردازد و مشکلات احتمالی را بررسی کند. در این صورت می تواند قیمت نهایی را به سمع مشتریان برساند.

لازم است بدانید که در پله برقی ها قطعات مکانیکی و الکتریکی متنوعی تعبیه گشته است که با توجه به این پیچیدگی و توسعه قطعات هزینه تعمیر پله برقی و سرویس آن می تواند کم و زیاد باشد. در واقع هزینه نهایی و تمام شده ی خدمات سرویس یا تعمیر پله برقی زمانی خود را مشخص می کند که دریابیم یک قطعه ای که دچار ایراد شده است، حتما باید تعویض گردند و یا در صورت تعمیر کردن مشکل به طور کل برطرف می گردد. که دیگر همه می دانیم تعویض قطعه هزینه ها را افزایش خواهد داد. کارشناسان ما همواره در تلاش هستند تا به تعمیر قطعه بپردازند.

 

عوامل موثر بر هزینه تعمیر و سرویس پله برقی

هزینه تعمیرات پله برقی

در این بخش به عواملی که بر هزینه سرویس پله برقی تهران و تعمیر آن اثر می گذارند خواهیم پرداخت. در نظر داشته باشید که هزینه این خدمات بر اساس نوع کاری که از سوی شرکت به عمل می آید، متغیر است که در زیر به بررسی این عوامل خواهیم پرداخت:

تنوع قطعات و بخش های مختلف پله برقی

همانطور که در بخش های قبل نیز ذکر کردیم پله برقی دارای بخش مکانیکی (زنجیرها‌،‌ بلبرینگ‌ها، گایدها، رولرها، شفت‌ها، مجموعه‌ای از استپ ها) و بخش الکتریکی (حسگرها، میکروسوئیچ‌ها و …) می باشد که اختلالات موجود در هر یک از این قطعات می تواند بر هزینه تعمیرات پله برقی و سرویس آن تأثیرگذار باشد.

تعویض و یا تعمیر نمودن قطعات

این موضوع به طور کلی بخش اعظمی از هزینه تعمیر پله برقی را شامل می گردد. مهندسان اورتک در زمان تعمیر نمودن (تعمیر پیشگیرانه یا تعمیر پیشگویانه )به طور کامل قطعات را مورد بررسی قرار داده و اگر قطعه ای دیگر تعمیر نگردد، آن را تعویض خواهند کرد که این تعویض قطعات کمی بر میزان هزینه تعمیرات و حتی هزینه سرویس پله برقی تأثیر مستقیمی خواهد داشت. به همین خاطر هزینه نهایی پس از بررسی قطعات به مشتری اعلام می گردد.

استفاده از قطعات اورجینال

توجه داشته باشید برخی از تعمیرکاران از قطعات تقلبی و غیر مرغوب در تعمیرات پله برقی استفاده می کنند تا کمی هزینه ها را کاهش داده و مشتری جذب کنند. اما در واقع هزینه را در کوتاه مدت کاهش ولی در بلند مدت افزایش میدهد و طول عمر قطعات نیز کاهش می یابد. مجموعه ما در زمینه تعویض قطعات به ارائه لوازم اصل و اورجینال پرداخته و در مقابل نیز گارانتی پس از فروش هم ارائه می دهد. این خود می تواند دلیلی بر اثبات کار ما باشد.

 

برخی از قطعات پله برقی که می توانند در تعیین قیمت نهایی تعمیر اثر گذار باشد؟

هزینه تعمیر و نگه داری پله برقی

  • موتور گیربکس
  • تابلو فرمان
  • استپ
  • زنجیر پله
  • سکوهای بالایی و یا پایینی یا پاخور ها
  • بلبرینگ‌ها
  • میکروسوئیچ‌های موجود در پله برقی و …

تعویض نمودن و یا تعمیر کردن هر کدام از این قطعات می تواند منجر به بالا و پایین شدن قیمت پله برقی و قطعات یدکی پله برقی و هزینه سرویس پله برقی گردد.

 

سوالات متداول مربوط به هزینه سرویس پله برقی

شاید خدمات انجام شده تنها حول محور بررسی یک سیم باشد و شاید نیز نیاز گردد که دستگاه باز شده و قطعات داخلی نیز بررسی گردند. تمام این موارد بر هزینه تأثیر گذار خواهند بود.

Load More

بله کارشناسان ما تنها با یک تماس در محل حضور یافته و بررسی های اجمالی را به عمل می آورند و در کل قبل از ارائه خدمات هزینه های نهایی را نیز به سمعتان می رسانند.

Load More

بله قطعاً، به همین دلیل است که ما به شما عزیزان سرویس هفتگی در مکان های پر تردد و سرویس ماهانه و شش ماه یکبار را پیشنهاد می نماییم تا دیگر نیازی به پرداخت هزینه تعمیر و تعویض قطعات هم نداشته باشید.بله قطعاً، به همین دلیل است که ما به شما عزیزان سرویس هفتگی در مکان های پر تردد و سرویس ماهانه و شش ماه یکبار را پیشنهاد می نماییم تا دیگر نیازی به پرداخت هزینه تعمیر و تعویض قطعات هم نداشته باشید.

Load More

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.