سرویس پیاده رو متحرک

به طور کلی سرویس به معنای کنترل، بازرسی، بررسی و اطمینان از عملکرد کلیه قطعات برنامه ریزی شده روی دستگاه در فاصله زمانی مشخص است. خدمات نگهداری و سرویس پیاده رو متحرک از نظر حفظ ایمنی کاربران، استفاده بهینه از دستگاه و افزایش طول عمر و کاهش استهلاک دستگاه نصب شده یکی از مهمترین مسائل می باشد. اروتک مرکز فروش پله برقی و انواع پیاده رو متحرک.

 

اهمیت سرویس پیاده روی متحرک

در یک نگاه کلی انواع پیاده رو های متحرک نیاز به نگهداری و سرویس های دوره‌ای دارند و ارائه این خدمات در استفاده از دستگاه امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که متوجه شویم پیاده روی متحرک حتی اگر درست کار نکنه خطر جانی ندارد . هدف از سرویس و نگهداری، انجام مجموعه ای از عملیات جهت بازدید، بازرسی، کنترل و انجام اقدامات لازم به منظور دستیابی به حداکثر ایمنی و سرویس دهی بهینه دستگاه به کاربران و همچنین انجام اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از حوادث مالی ،جانی و کاهش استهلاک دستگاه و در نتیجه افزایش راندمان و طول عمر مفید پیاده رو متحرک می باشد. در نتیجه می توان گفت سرویس رمپ متحرک بسیار مهم و ضروری است.

 

هزینه نگهداری و سرویس پیاده رو متحرک

سرویس پیاده رو های متحرک بررسی ایمنی دستگاه بررسی محل نصب، بررسی ابعاد و فواصل ایمنی ، تست تجهیزات ایمنی و عملکرد دستگاه می باشد . از آن جا که هزینه تعمیر پیاده روی متحرک بسته به نوع خرابی آن متغیر است در این مواقع قیمت سرویس پیاده روی متحرک نیز متفاوت است.

 

مرکز سرویس پیاده روی متحرک در تهران

امروزه استفاده از پیاده رو در مراکز عمومی مانند ایستگاه های مترو و قطار، فرودگاه ها، بیمارستان ها و مراکز تجاری رو به افزایش است. هدف از نصب این تجهیزات تسهیل در رفت و آمد افراد است.

 

خدمات سرویس، نگهداری پیاده روی متحرک ،شرکت اورتک به طور کلی شامل موارد زیر می باشد:

سرویس-نگهداری-پیاده-روی-متحرک-اورتک

  • ارائه خدمات و نگهداری مستمر و ماهانه.
  • ثبت کلیه سوابق خدمات ارائه شده از ابتدای خدمت تا آخرین سرویس ارائه شده.
  • بررسی کلیه گزارشات سرویس و نگهداری انجام شده توسط سرپرست واحدهای فنی و سرویس و نگهداری شرکت و برنامه ریزی جهت انجام اقدامات پیشگیرانه در جهت دستیابی به بالاترین کیفیت.
  • تنوع در ارائه خدمات تخصصی در خصوص سرویس و نگهداری انواع پیاده رو متحرک
  • ارائه خدمات علم ، تخصصی و نگهداری بر اساس استانداردهای معتبر تعریف شده در صنعت پیاده رو متحرک و بهره مندی از نیروهای متخصص و مسلط به استانداردهای مذکور و سرویس کار پیاده روی متحرک
  • بررسی، کنترل، عیب یابی و سرویس رمپ متحرک در کمترین زمان ممکن.
  • استفاده از انبار لوازم یدکی کاملا مجهز و متنوع به منظور جلوگیری از اتلاف وقت برای تعمیر خرابی.
  • تهیه و اجرای برنامه زمانی دقیق به منظور ارائه خدمات بهتر و کاهش نگرانی کارفرمایان شرکت.

سخن آخر

مرکز تعمیرات پیاده روی متحرک اورتک با ارائه بهترین خدمات و با مناسب ترین قیمت تعمیر پیاده روی متحرک شما عزیزان را در کم ترین زمان انجام می دهد.

سوال های متداول در مورد سرویس پیاده روی متحرک:

معمولا پشتیبانی دستگاه بر عهده ی نمایندگی فروشی است که پیاده رو متحرک را از آن خریداری کرده اید‌، به طور کلی مجموعه اورتک می تواند در این بخش نیز پاسخگویی شما عزیزان باشد.

معمولا نوع تعمیر و قطعات و همچنین مدل دستگاه می توانند بر هزینه ی آن موثر باشند.

Load More

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.