هندریل پله برقی

به طور حتم موقع استفاده از پله برقی متوجه نوارهای کنار آن شدید و دریافتید که اگر دستتان را روی آن ها بگذارید هم باعث حفظ تعادل شما می شود و هم همراه با پله ها حرکت می کند. به این نوارها هندریل می گویند. اورتک مرکز فروش پله برقی در زمینه پله برقی با کیفیت عالی و قیمت مناسب در خدمت شماست. اورتک به جز فروش هندریل در زمینه فروش پله برقی پله برقی ایندور هوی دیوتی تک نفره، مترو و مجتمع تجاری نیز فعالیت می کند.

هندریل پله برقی چیست؟

قیمت هندریل پله برقی

به نوارهای متحرکی که روی نرده های کناری پله برقی و پیاده روی متحرک نصب می شود تا باعث حفظ تعادل و تسهیل حرکت افراد شود، هندریل می گویند

هندریل از چند لایه تشکیل شده است که لایه داخلی آن از جنس الیاف بافته شده است. تمام لایه ها را تحت عملیات کشش در می آورند تا در حین کار جا باز کنند و افزایش طول بدهند. آرماتور بندی تشکیل شده از سیم های فولادی نیروی کششی را درون الیاف بافته شده جذب می کنند. تولید هندریل پله برقی باکیفیت در اورتک با استفاده از دستگاه های پیشرفته صورت می گیرد.

 

نحوه کارکرد هندریل

هندریل ها سرعت حرکت خود را از سیستم محرکه پله برقی دریافت می کنند. سپس با سرعتی برابر با سرعت استپ ها به حرکت در می آید. مسافران با نگهداشتن هندریل می توانند تعادل خود را تا انتهای مسیر به بالا یا پایین پله برقی حفظ کنند. جنس هندریل ها از لاستیک فشرده ساخته شده است و بسته به متراژ هر پله دو سر آن را در کارخانه و توسط دستگاه لوپ به هم وصل می کنند.

خرید انواع handrail پله برقی

خرید انواع هندریل پله برقی

ممکن است بسته به شرایط مختلف handrail پله برقی از کار بیفتد و خاصیت ارتجاعی قبلی خود را نداشته باشد. تحت چنین شرایطی باید handrail پله برقی را تعویض کنید. اورتک به عنوان معتبرترین شرکت تولید کننده پله برقی در زمینه تامین کلیه قطعات پله برقی به شما متقاضیان محترم خدمات فروش را به بهترین نحو ارائ می دهد.

هم چنین چنانچه قصد خرید عمده handrail پله برقی یا خرید هندریل پله برقی در تهران را داشتید، می توانید با شماره های درج شده در سایت ما تماس بگیرید و از خدمات و مشاوره های تخصصی همکاران ما در بخش فروش بهره مند شوید. اورتک یکی از شناخته ترین شرکت ها در زمینه طراحی و ساخت و فروش پله برقی است که تمام قطعات به کار رفته در پله برقی این شرکت از متریال مرغوب و با ایمنی کامل ساخته شده اند. در ادامه برای درک بهتر نحوه کار کردن پله برقی به معرفی قطعات اصلی و قطعات یدکی پله برقی می پردازیم.

 

سوالات متداول در رابطه با handrail پله برقی

اورتک خدماتی چون سرویس و پشتیبانی فنی کلیه محصولات خود را به مدت یک سال گارانتی می کند .

از آن جایی که هندریل با استپ پله برقی حرکت می کند حداکثر سرعت 0.75 متر باید باشد.

اورتک متشکل از کادر حرفه ای از مهندسین و طراحان حرفه ای است که با رعایت استانداردهای لازم و گواهی نامه های بین المللی و استفاده از سیستم های مدرن و بروز و استاندارهای جهانی محصولات خود را تولید و به مشتری می فروشد.

Load More

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.