ساخت و فروش پله برقی تک نفره

امروزه بیش از نیمی از مراکز تجاری، پاساژها و بسیاری از سازمان های دیگر از پله برقی ها جهت سهولت عبور و مرور افراد استفاده می نمایند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید حتی پاساژهای دو طبقه و مراکز کوچک هم از این وسیله کاربردی برای جا به جایی افراد بهره می برند. اما یک تفاوت بزرگ در میان مکان های کوچک و بزرگ وجود دارد و آن هم استفاده از پله برقی تک نفره در مراکز کوچک می باشد. شرکت تولید کننده پله برقی اورتک با سال ها تجربه و بهره مندی از طراحان کاردان و با سابقه به ساخت و فروش پله برقی تک نفره در هر نوع ابعاد و طرحی که مد نظر مشتریان باشد، می پردازد.در صورتی که قصد خرید پله برقی داخلی را دارید و اطلاعاتتان در این زمینه کامل نشده است ؛ خواندن  مقاله جامع فروش پله برقی داخلی پیشنهاد ما به شماست.

همه می دانیم که پله برقی یکی از شاخص ترین وسیله های جا به جایی است که بیشترین ظرفیت را حتی از آسانسور داشته و در سطح کشور به میزان قابل توجهی به چشم می خورد. خرید پله برقی تک نفره سه مزیت بالقوه برای استفاده کنندگان دارد که بسیار مقرون به صرفه و کاربردی هستند. ما پیشنهاد می کنیم، مراکز تجاری کوچک تر و هر مکان دیگری که از میزان ابعاد کمتری برخوردار است، به منظور استفاده بهینه و صرفه جویی در هزینه ها از پله برقی تک نفره استفاده نمایند.

 

 پله برقی تک نفره به چند دسته تقسیم می شود؟

انواع پله برقی تک نفره شامل دو دسته صنعتی و شرکتی می باشد که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند و در مکان های خاصی نصب می شوند. این پله برقی ها تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. پله برقی تک نفره صنعتی مورد استفاده در صنایع گوناگون می باشد و بیشتر برای کسب و کارهایی با فضای داخلی جمع و جور به کار گرفته می شود.

پله برقی تک نفره شرکتی نیز مناسب آن دسته از شرکت هایی است که معمولا دو طبقه بوده و فضای کمتری دارند. برای رفت و آمد کارکنان و مشتریان و سهولت در حرکت می توان هر کدام از این انواع پله برقی تک نفره استفاده کرد. البته قبل از خرید پله برقی تک نفره بهتر است با کارشناسان اورتک مشاوره ای انجام شود تا با بررسی محل مورد نظر مناسب ترین سیستم را برای شما پیشنهاد دهند.

همچنین پله برقی برای منزل هم میتواند با ابعاد یک نفره تولید شود.

3 مزیت پله برقی تک نفره و وجه تمایز آن

انواع پله برقی تک نفره

مزایا پله برقی تک نفره نسبت به انواع دیگر پله برقی متفاوت است. از قابلیت های این پله برقی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 – هزینه مقرون به صرفه

یکی از قابل توجه ترین مزایایی که می توانیم برای این دسته از پله برقی ها نام ببریم هزینه های مناسب این دستگاه ها است. پله برقی در انواع مختلف و مدل های گوناگونی ساخت و طراحی می گردند و هر کدام با توجه به ویژگی هایی که ارائه می دهند، برای مکان های خاصی تعبیه شده اند. پله برقی تک نفره با توجه به خصوصیات خود از هزینه کمتری نیز در هنگام خرید و نگهداری برخوردار بوده و می تواند برای مکان هایی با ابعاد کوچک انتخابی شایسته باشد. این گونه در بسیاری از هزینه نیز صرفه جویی می گردد.

 

2 – راه اندازی آسان

فروش پله برقی تک نفره با توجه به نصب و راه اندازی آسانی که دارد، بسیار قابل توجه است. از دیگر مزایای این دستگاه می توانیم به مراحل نصب آسان آن اشاره کنیم که نیازی به تجهیزات زیاد و زمان طولانی ندارد. به همین خاطر مراکزی که رفت و آمد کمتری دارند توصیه می گردد از این پله برقی ها استفاده نمایند.

 

3 – ابعاد کوچک پله برقی

معمولا آن دسته از مراکز و شرکت ها اداری که فضای زیادی برای ایجاد این سیستم در محیط کاری خود ندارند، از پله برقی استفاده نمی کنند. پله برقی تک نفره نسبت به دیگر از پله برقی ها ابعاد بسیار کوچک تری داشته به طوری که بر روی پله آن تنها یک نفر می تواند جای گیرد. بنابراین اگر دغدغه فضا و محیط کوچک را دارید ما می توانیم پله برقی های تک نفره را به شما پیشنهاد دهیم. از جالب ترین ویژگی پله برقی تک نفره نیز همین ابعاد کوچک و مناسب آن است.

 

نگاهی بر مشخصات پله برقی تک نفره

مشخصات پله برقی تک نفره

از مهم ترین مشخصات پله برقی تک نفره می توان به طول کم پله ها اشاره کرد. به این معنی که این پله برقی های کوچک از طول کمی برخوردار هستند و ابعاد کوچک تری را به خود اختصاص می دهند. به همین خاطر به آن پله برقی تک نفره گفته می شود. یعنی پله برقی که تنها یک نفر می تواند بر روی یک پله آن بایستد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مشخصات، قیمت ها و ویژگی های این سیستم می توانید به کارشناسان اورتک تماس حاصل نمایید تا اطلاعات تکمیلی را در اختیارتان قرار دهند.

از دیگر مشخصات این پله برقی ها می توان به وجود حسگرهایی جهت کاهش مصرف انرژی، گذاشتن دریچه های تهویه هوا در محفظه نصب موتور و … اشاره نمود. یکی از مشخصاتی که قبلاً نیز به عرضتان رساندیم و برای همه می تواند حائز اهمیت باشد، قیمت های مربوط به پله برقی تک نفره است که بسیار مناسب و مقرون به صرفه هستند. با اورتک کیفیت و امنیت بالا را می توانید تجربه کنید.

قوانین مربوط به سرویس و نگهداری پله برقی تک نفره

در رابطه با تعمیر و سرویس دهی پله برقی ها نکاتی در باب کنترل کیفیت و همچنین استاندارد های تعمیرات و سرویس دهی در دستورالعمل قانون فدرال (CFR) درج شده است. مطابق با این قوانین موجود، پله برقی حتما باید به صورت دوره ای و در زمان های مشخص شده ای که نباید مدتی کوتاهی نیز از روی آن گذشته باشد، سرویس شود. در صورتی که میخواهید درباره سرویس پله برقی اطلاع بیشتری کسب کنید ، به شما پیشنهاد میکنیم مقاله سرویس و نگهداری پله برقی را مطالعه فرمایید.

قیمت پله برقی تک نفره و نصب آن چگونه محاسبه می شود؟

در رابطه با قیمت باید اشاره نماییم که اطلاعات به روز و قیمت نهایی محصولات پله برقی را تنها می توانید با تماس خود شرکت به دست آورید. در صورت تماس ما اطلاعات دقیق و نهایی را به همراه قیمت های نصب و راه اندازی به شما اطلاع خواهیم داد. اما آنچه که بیش از هر چیزی بر قیمت ها تاثیر می گذارد، ابعاد و اندازه پله برقی، ظرفیت آن ها و مکانی که قرار است نصب و راه اندازی گردد می باشد.

البته در رابطه با هزینه پله برقی تک نفره لازم است لحاظ کنیم با توجه به ابعاد کوچک و جمع و جوری که دارند، پله برقی تک نفره از کمترین قیمت ها در مقایسه با سایر این محصولات برخوردار می باشد. شما می توانید قیمت های منصفانه را در شرکت اورتک مشاهده کنید. همچنین می توانید جهت اطلاع از قیمت انواع  پیاده روی متحرک و رمپ های متحرک  مطلع شوید.

 

آشنایی با بهترین شرکت ساخت و فروش پله برقی تک نفره

امروزه شرکت های بسیار محدودی را در سطح کشور مشاهده کنیم که به عنوان تولید کننده پله برقی نفر بر به فعالیت می پردازند. جا دارد اضافه کنیم در انتخاب چنین شرکت هایی آنچه که بیش از همه مورد توجه است، طراحی و مهندسی پیشرفته، ارائه خدمات نصب و راه اندازی و همچنین سرویس و نگهداری سیستم ها، برخورداری از سابقه طولانی و افتخارات درخشان و در نهایت بهره مندی از قطعات اورجینال و درجه یک می باشد.برای اطلاع از چگونگی نصب پله برقی ها خواندن مقاله نصب پله برقی مفید فایده خواهد بود.

پله برقی های اورتک را می توان گفت که یکی از ایمن ترین و باکیفیت ترین دستگاه هایی هستند که می توانید برای شرکت ها و مؤسسات خود استفاده کنید. پله برقی تک نفره اورتک با برخورداری از تجهیزات با کیفیت بسیار بالا و با داشتن گواهینامه رسمی از این شرکت به طراحی و ساخت انواع پله برقی ها با ویژگی های ممتازی می پردازد. اگر به دنبال یک شرکت معتبر و مطمئن برای فروش پله برقی ایرانی هستید که با نکات ایمنی نیز آشنایی کاملی داشته باشند، می توانید به مطالعه سوابق شرکت اورتک بپردازید.

5/5 - (2 امتیاز)

22 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.