پله برقی فضای باز، یکی از خدمات منحصر به فرد اورتک می باشد که امروز قصد داریم در رابطه با آن به گفت و گو بپردازیم. اصلا منظور از پله برقی در فضای باز چیست؟ همانطور که از اسمش نیز مشخص است، این نوع از پله برقی ها در فضاهای بیرونی اعم از ایستگاه ها، پارک و مکان هایی که مردم به تردد می پردازند نصب می شود.

این نوع از پله برقی های اورتک قابلیت جابجایی تعداد زیادی مسافر در یک مسافت نسبتا کوتاه و با سرعت ثابت را دارد. این نوع از پله برقی ها عموما در معرض شرایط محیطی متغیر و تغییرات آب و هوا نظیر باران، برف  و گرمای تابستان می باشند. عموما به منظور بهبود شرایط عملکردی و نگهداری مناسب می تواند از یک سقف بر روی پله برقی استفاده نمود. شرکت تجهیزات دانا تجربه بسیار مناسبی در زمینه نصب اینگونه پله برقی دارد.

کلیه اجزاء و اتصالات برقی و سنسورها و موتورها می بایست از سطح حفاظتی(IP) مناسب برخوردار باشند. تمهیدات لازم برای خروج آب و روغن ناشی از بارندگی و غیره در طول پله برقی و محفظه داخلی می بایست فراهم گردد.

در چنین مکان هایی ایمنی و امنیت مردم بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد و ما با طراحی بی نظیر و کیفیت خارق العاده خود همواره سعی بر آن داریم، تا بتوانیم در حفظ امنیت و سلامت هم میهنان و جلب رضایت مشتریان خود کوشا باشیم.

 

مرکز فروش پله برقی فضای باز

نمایندگی فروش پله برقی فضای باز با بیش از 15 سال سابقه در زمینه فروش انواع پله برقی ها تاکنون توانسته با مجموعه های زیادی همکاری کرده و اعتماد و اطمینان مؤسسات بسیاری را به دست‌آورد.

ما با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب نقش بسیار مفیدی توانسته ایم در تامین پله برقی براي فضای باز اماکن مختلف در سرتاسر ایران داشته باشیم. با وارد کردن قطعات باکیفیت و کاملا مقاوم و درجه یک امنیت و ایمنی را برای مردم عزیز فراهم خواهیم کرد.

امروزه مراکز گوناگونی هستند که به فروش پله برقی مشغول می باشند؛ اما آنچه که در تولید پله برقی در فضای باز اهمیت دارد، رعایت استاندارد ها و معیارهای لازمه است.

در حقیقت این پله برقی ها نیز بر اساس یکسری از فاکتورها همانند ملاحظات ايمني، نيازهاي فيزيکي پروژه، الگوهاي ترافيکي، هماهنگي سيستم با دکوراسيون محل نصب و … تعبیه می گردند که یک شرکت تولید کننده پله برقی در فضای باز در رعایت آنان مستلزم است.

اورتک با در نظر گرفتن تمامی معیارهای موجود امنیت و ایمنی را با خود آورده و جا به جایی را برای مسافران و سایر مردم امری آسوده نموده است.

 

نصب پله برقی فضای باز

آیا شما نیز قصد نصب پله برقی خود را دارید؟ به دنبال مرکزی معتبر هستید؟ خب در وهله اول باید بدانید که یکی از مهم ترین بخش های پله برقی تهران، همان قسمت نصب و راه‌اندازی آن است که نیازمند تخصص و حرفه می باشد.

نصب پله برقی فضای باز حساسیت های زیادی می طلبد و همواره باید کاملا بدون نقص و اصولی باشد. خوشبختانه باید به سمع و نظرتان برسانیم که اورتک به نصب و راه‌اندازی پله برقی فضای باز نیز می پردازد و در این زمینه خدمات قابل چشمگیری نیز ارائه می دهد. با اعتماد به ما، اطمینان خاطر را به دست آورید.

 

ابعاد پله برقی براي فضای باز

ابعاد پله برقی می تواند به عوامل گوناگونی همچون سرعت حرکت و محل تردد افراد بستگی داشته باشد. میزان حجم تردد در عرض پله برقی نیز تأثیر بسزایی دارد.

حال که ما در این نوشتار در رابطه با فروش پله برقی فضای باز صحبت می کنیم دیگر می‌دانیم که این نوع از محصولات در مکان های پر تردد همانند ایستگاه های قطار و پایانه های مسافربری مورد استفاده قرار گرفته و می توان عرض ۱۲۰ و ۱۴۰ سانتی‌متر را برای آن ها در نظر داشت که البته این میزان باز هم به نظریه کارشناس بستگی دارد.

 

مزایا پله برقی در فضای باز

معمولاً نصب پله برقی در مکان های بیرونی یکی از عوامل ضروری در تمام حوزه ها می باشد. با استفاده از این تکنولوژی جا به جایی و حمل مسافران و بار آن ها به راحتی صورت می پذیرد و دیگر مجبور نیستند، برای بالا و پایین شدن در صف آسانسور بایستند. پله برقی فضای باز، خود یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین ابزارها برای تردد افراد محسوب می گردد.

ایمنی پله برقی در فضای باز

در طول این مقاله نیز بارها اشاره داشته ایم، شاید آنچه که در تهیه و طراحی پله برقی براي فضای باز بیش از هر چیزی اهمیت داشته باشد، مقاومت و استحکام قطعات است. چرا؟ چون پله برقی براي فضای باز در مکان های عمومی و شلوغ کاربرد بالایی داشته و به همین خاطر باید بتواند که وزن بالا را تحمل کند.

در تیم و مجموعه اورتک خیالتان از این بابت راحت باشد. ما گروهی از افراد باسابقه، متخصص و آموزش دیده را دور هم جمع کرده ایم که با هوش و ذکاوت خود، در نهایت محصولی را برایتان عرضه می کنند که نظیر آن را در خیلی از جاها نمی توان یافت.

اهمیت به هماهنگی دکوراسیون محیط بیرونی

در نصب پله برقی شاید این موضوع برای اکثر افراد جزء موارد بی اهمیت باشد، اما قصد ما از فروش انواع پله برقی تنها کسب درآمد نمی باشد، بلکه ما سعی می کنیم همه چیز را به بهترین نحو به پایان برسانیم.

در هنگام نصب پله برقی در فضای باز باید به دکوراسیون اطراف نیز توجه کافی را داشت تا هماهنگی و زیبایی کار نیز حفظ شود. رنگ بندی ها و طرح های مدرن و شکیل همه باید به عالی ترین حد ممکن انجام پذیرند.

 

قیمت پله برقی برای فضای باز

هنگامی که می خواهیم به تخمین و برآورد هزینه های مربوط به پله برقی براي فضای باز بپردازیم، فاکتورهای زیادی پیش رو خواهیم داشت. علاوه بر هزینه های خرید پله برقی فضای باز هزینه های مربوط به نصب آن و سرویس و نگهداری پله برقی نیز جدا می باشد.

گروه اورتک همیشه سعی کرده است که منصفانه ترین قیمت را برای محصولات خود در نظر بگیرد. درواقع در مقایسه با کیفیت منحصر به فردی که مشتریان تحویل می گیرند، قیمت یک عدد ناچیزی خواهد بود، زیرا ما تنها امنیت و رضایت مشتریان را در عرصه کاری خود قرار داده ایم. خرید و فروش انواع پله برقی نظیر:

را با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه می توانید با ما تجربه کنید. قیمت پله برقی فضای باز را می توان به عوامل موثری همچون میزان شیب دستگاه، عرض و اندازه آن، محل نصب، جنس به کار رفته در طراحی پله برقی، ظرفیت و نوع پله برقی دانست که کارشناسان ما در وهله اول باید از مکان نصب بازدید کرده و پس از بررسی های متعدد قیمت را به سمعتان برسانند. جهت کسب اطلاعات کافی در رابطه با قیمت پله برقی برای فضای باز کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.

 

سوالات متداول در رابطه با پله برقی فضای باز

ما از همان سال های اولیه نیز کار خود را بر پایه اعتبار و اطمینان بنا کرده ایم. مشتریان مطمئن باشند که برای حفظ رضایت آنان و جلب اعتمادشان و همچنین ارائه خدمات ارزشمند، بر تمامی گفته های خود پایبند هستیم.

Load More

ما در بخشی از شرکت فروش پله برقی براي فضای باز خود کارشناسی و پشتیبانی قرار داده ایم که به خدمات پس از فروش می پردازد. برای آگاهی بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

Load More

بله زمانی که با ما برای طراحی و ارائه پله برقی براي فضای باز قرار داد بسته اید، تمامی کارهای بررسی، طراحی، نصب و راه اندازه و … را به کارشناسانمان بسپارید.

Load More

در وهله اول ما بودجه مشتری را مدنظر قرار داده و مطابق با آن بهترین محصولاتمان را عرضه می کنیم. حتی از بودجه کافی نیز ندارید، نگران نباشید. اورتک برای این دسته از افراد نیز خدمات خوبی در نظر دارد.

Load More

5/5 - (2 امتیاز)

14 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.