downloadلللل-min

ما که هستیم …

درباره اورتک

 

محصولات اورتک با تکیه بر چند دهه تجربیات فنی و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا منطبق با استاندارد EN115 طراحی گردیده است.

ورود قدرتمند پله برقی های اورتک در پروژهای فضای باز ایران در بدو ورود به کشور و پس از آن حضور در مجتمع های تجاری جلب توجه و رضایت کارفرمایان در دودهه، موید تکنولوژی و کیفیت بالای این محصول و توان مهندسی شرکت در طراحی، ساخت ، نصب و مونتاژ این محصول بوده است.

  • مواد اولیه با کیفیت
  • تکنولوژی پیشرفته
  • سر و صدای بسیار کم
  • دوام و مقاومت بالا
  • تعمیرات آسان و سازه زیبا
  • حرکت پیوسته و بدون ارتعاش
طراحی و ساخت پله های برقی

طراحی و ساخت پله های برقی اورتک با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تکنولوژی پیشرفته منجر به محصولاتی با کیفیت گردیده است. محصولاتی که از نگاه مشتریان دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند. سر و صدای بسیار کم ، حرکت پیوسته و بدون ارتعاش ، دوام و مقاومت بالا ، تعمیرات آسان و سازه زیبا و جذاب بنا بر خواست مشتری از ویژگی های محصولات اورتک می باشد.

قابلیت های سفارشی سازی طبق خواست مشتری

پله برقی های اورتک قابلیت اضافه کردن تجهیزات و دکوراسیون متفاوت و زیبا مطابق با خواست مشتری به منظور ایجاد جذابیت برای مشتریان و جذب آنها در مراکز تجاری ، فروشگاه ها ، مترو و فرودگاه ها را دارد.

خدمات پس از فروش

اگر از دیدگاه شما دریافت خدمات پس از فروش مطلوب به عنوان یکی از ویژگی های موردنظر جهت خرید یک کالا به حساب می آید. محصولات اورتک می تواند بهترین انتخاب باشد. یکی از اهداف “شرکت تجهیزات دانا” ایجاد محصولات با کیفیت و در کنار آن خدمات پس از فروش مطلوب به مشتریان است.

سیستم مانیتورینگ

همچنین به منظور ارتقا خدمات سرویس و نگهداری و پشتیبانی نظام مند ، راه اندازی مجموعه “دانا سرویس” و ایجاد امکان تجهیز محصولات به سیستم مانیتورینگ از راه دور پله های برقی و پیاده روهای متحرک انجام شده است.

دریافت یک مشاوره رایگان برای خرید شما

5/5 - (2 امتیاز)