downloadلللل-min

خدمات پس از فروش

در راستای تکریم مشتری، شرکت “تجهیزات دانا” با راه اندازی مجموعه “دانا سرویس” به ارائه خدمات 24 ساعته جهت سرویس و نگهداری پله برقی در اقصی نقاط کشور اقدام کرده است. در حال حاضر شما می توانید با ارتباط با مرکز تماس 24 ساعته “دانا سرویس” به شماره 74404 در تمام نقاط کشور عزیزمان از خدمات پس از فروش و سرویس و پشتیبانی فنی بهره مند گردید.

با توجه به اهمیت سرویس نگهداری صحیح و به موقع پله برقی و پیاده روهای متحرک و اجزا آن و رفع عیب احتمالی در کوتاه ترین زمان ممکن، کادر مجرب خدمات پس از فروش این شرکت ضمن سابقه چندین ساله با هدف به روزرسانی اطلاعات به طور مداوم آموزشهای ضمن خدمت  را در قالب گارگاههای آموزشی طی می نمایند. شرکت “تجهیزات دانا” ضمن استفاده از دستگاه هایی با بهترین کیفیت و کمترین توقف، خدمات پس از فروش 24 ساعته ارائه می نمایند.

downloadلللل-min

صدای مشتری

مزایای سرویس خدمات پس از فروش پله برقی های اورتک:

100%

اطمینان از کارکرد با کیفیت دستگاه با سرویس دوره ای مناسب

100%

تهیه قطعات یدکی و تعمیر و نگهداری به صورت رایگان در دوره گارانتی

100%

تامین قطعات با کیفیت زیر قیمت بازار پس از مدت ضمانت

100%

ارائه خدمات برای مشتری در کمترین زمان ممکن

بعد از نصب پله برقی بستن یک قرارداد در زمان مقرر برای خدمات پس از فروش پله برقی از اهمیت زیادی برخوردار است. شرکت اورتک با کادری مجرب از کارشناسان و سرویس کاران متخصص در زمینه نصب تعمیرات و خدمات پس از فروش پله برقی اداری تجاری مجتمع های مسکونی مترو فروشگاه و غیره خدمات ارزنده ای را ارائه می دهد.

خدمات پس از فروش پله برقی مجموعه اورتک از جمله موضوعات مورد بحثی است که امروز در این نوشتار تصمیم داریم به آن بپردازیم. خدمات پس از فروش به چه عنوانی اشاره دارد؟ چه مزایایی را شامل حال مشتریان می کند؟ آیا پس از نصب و تعمیر ارائه خدمات رایگان خواهد بود؟ این تمام سوالاتی است که کارشناسان اورتک به پاسخ آن ها خواهند پرداخت. اگر شما نیز می خواهید از این قابلیت های ارزنده بهره مند شوید و به خانواده اورتک بپیوندید، در ادامه با ما همراه باشید.

خدمات پس از فروش پله برقی در تهران

جهت آرامش خاطر مشتریان عزیز شرکت اورتک در خصوص رضایت و جلب خشنودی آنان، مهندسین و مدیران مجموعه با حمایت شرکت (تجهیزات دانا) که یک تیم تخصصی و حرفه ای در حوزه خدمات پس از فروش سرویس و تعمیرات پله برقی می باشند، تمامی مخاطبان اورتک را از خدمات پس از فروش 15 ساله بهره مند می نمایند. خدمات پس از فروش پله برقی از جمله موضوعات حائز اهمیتی است که تیم مهندسی ما پس از فروش و نصب محصول نیز تا 15 سال به مشتری خدمات ارائه می نمایند.

 

خدمات گارانتی پله برقی

ما در حوزه خدمات پس از فروش پله برقی پس از نصب نمودن این دستگاه و انعقاد قرارداد، تمامی قطعات و محصول پله برقی تهران اورتک را گارانتی می نماییم. مشتریان عزیز ما به مدت یکسال می توانند از این گارانتی بهره مند گردند یعنی هر گاه در طول این یک سال هر گونه مشکلی برای محصول و قطعات پیش آمد، ما به صورت کاملا رایگان به ارائه خدمات خواهیم پرداخت. این خود می تواند سندی بر اثبات کیفیت و کارایی محصولات ما باشد. با اورتک نهایت کیفیت و اصیل بودن را تجربه کنید.

مدیران اورتک متعهد می گردند که در صورت برآورده نشدن ادعای خود در طول این 12 ماه، حاضر به تعمير يا تعويض کالا هستند. هدف ما تنها فروش پله برقی نمی باشد بلکه مناسب بودن قیمت پله برقی برای مشتری نیز خائز اهمیت است. ما با رعایت اصول اخلاقی و پایبندی به حق تقدم مشتری، در وهله اول نیاز و رضایت آنان را مورد توجه قرار داده و با خدمات پس از فروش پله برقی سعی بر خشنودی و رفع نیاز آنان داریم. این گارانتی و خدمات 15 ساله خود تضمینی بر میزان کیفیت و عملکرد محصولات ما هستند. (تجهیزات دانا) با استفاده از بروز ترین تجهیزات و دستگاه ها همواره آماده خدمات رسانی به مردم عزیز است.

خدمات پس از فروش پله برقی شامل چه مواردی می باشد؟

  • نظافت ظاهری پله برقی

یکی از خدمات پس از فروش پله برقی توجه به وضعیت ظاهری پله برقی است. هیچ چیز به اندازه یک پله برقی با ظاهری شیک و تمیز نمی تواند اعتماد افراد را جلب کند. پس دقت به تمیزی دستگیره ها و پله برقی اعتماد مسافران را به ایمنی بیشتر موقع استفاده جلب می کند. یکی از خدمات

  • ایمن سازی بخش های الکتریکی

این مرحله شامل سرویس و ایمن سازی قطعات الکتریکی دستگاه می شود. پله برقی از سنسور حسگر و میکرو سوئیچ مکانیکی ساخته شده است بنابراین سرویس این قطعات می تواند تمام نواقص و معایب آن را برطرف و  امنیت افراد را تضمین کند.

  • ایمن سازی بخش های مکانیکی

بخش های مکانیکی دستگاه هم مانند بخش های الکتریکی پله برقی اهمیت زیادی دارند. زنجیرها رولرها شفت ها بلبرینگ ها گایدها و استپ ها از اجزا اصلی بخش مکانیکی پله برقی ها به شمار می روند برای همین سرویس این قسمت ها باید توسط کارشناسان حرفه ای صورت گیرد تا از بروز مشکلات احتمالی و خطر آفرین جلوگیری کند.

مزایا خدمات پس از فروش پله برقی شامل موارد زیر می شود:

اگر موارد بالا به خوبی و به شکل تخصصی صورت بگیرد باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود. پس بهتر است برای جلوگیری از صرف هزینه های زیاد تعمیر به سرویس و خدمات پس از فروش دستگاه توجه کنید و این کار را به سرویس کاران حرفه ای دانا سرویس بسپارید.

فروش پله برقی ایرانی اورتک به همراه خدمات پس از فروش

امروزه استفاده نمودن از پله برقی ها به معنای همگام شدن با تکنولوژی روز دنیا است. فروش پله برقی ایرانی با بالاترین سطح کیفی و برند های به نام، از مهم ترین خدمات شرکت اورتک است که همراه با مزایای بالقوه ای به مردم ارائه می گردد. اگر به دنبال پله برقی هستید که تمامی استانداردهای امنیتی در آن رعایت شده باشند، از خدمات پس از فروش پله برقی بهره مند باشد، طراحی و ظاهری شیک و مدرن داشته و همواره از سر و صدای کم در هنگام حرکت برخوردار گردد، ما به شما پله برقی اورتک را پیشنهاد می نماییم.

از ویژگی های پله برقی ایرانی اورتک می توان به سرعت مطلوب پله ها به همراه حرکت روان، مصرف انرژی بهینه، عملکرد اتوماتیک قابل اعتماد، طراحی در اندازه های استاندارد و ابعاد مناسب، استاندارد بالا در کیفیت ساخت، رعایت تمامی استانداردها در حوزه امنیت به همراه خدمات پس از فروش و گارانتی و ضمانت اصل کالا اشاره نمود.

هزینه خدمات پس از فروش پله برقی

ما به شما اطمینان می دهیم هزینه ای که بابت سرویس پله برقی خود پرداخت می کنید در برابر هزینه های هنگفت تعمیر یا از کارافتادگی کلی دستگاه ناچیز است. شرکت دانا سرویس آماده است تا با خدمات پس از فروش و گارانتی پله برقی و خدمات خود طی یک پروسه دوره ای از خراب شدن دستگاه جلوگیری کند و بروز خطرات احتمالی و صرف هزینه تعویض قطعات را به حداقل برساند.

فروش قطعات پله برقی اورتک با کیفیت عالی

یکی دیگر از خدمات تخصصی این شرکت در حوزه فروش قطعات پله برقی به همراه خدمات پشتیبانی آن می باشد. امروزه بسیاری از موسسات در حوزه فروش قطعات یدکی پله برقی به فعالیت می پردازند، اما آنچه که اهمیت دارد، اصل بودن کالاها است. اورتک با بهره گیری از (تجهیزات دانا) توانسته اصیل بودن کالا و خدمات خود را بر همگان به اثبات برساند. شما می توانید با شماره گیری 74404 در هر کجای ایران که هستید، از خدمات پس از فروش و سرویس و نگهداری پله برقی ما بهره ببرید.

سخن آخر

شرکت تولید کننده پله برقی اورتک با عنوان داناسرویس به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات سرویس و نگهداری و خدمات پس از فروش پله برقی به مشتریان عزیز است. برای اینکه بتوانید طول عمر دستگاه خود را ارتقا دهید یا از پرداخت هزینه های هنگفت تعمیر در امان بمانید و البته ایمنی دستگاه خود را افزایش دهید باید به سرویس و خدمات پس از فروش پله برقی توجه کنید.

سوالات متداول در رابطه با خدمات پس از فروش پله برقی

خدمات پس از فروش نقش قابل توجهی را برای مشتریان و سازمان ها دارند. با این خدمات اورتک به شما اطمینان می دهد که تمامی محصولات و قطعات ارائه شده کاملا اصل و با کیفیت هستند.

ارائه مشاوره های رایگان پس از خرید و نصب پله برقی در محل، ارائه گارانتی و ضمانت یکساله، ارتباط و تماس تلفنی با مشتری ها و … از جمله خدمات پس از فروش این تیم حرفه ای می باشد.

استفاده از خدمات پس از فروش پله برقی و گارانتی شامل مواردی می گردد که تحت پوشش گارانتی باشند. اگر گارانتی منقضی نشده باشد، شما می توانید قطعات و خدماتی را که تحت پوشش مضمون گارانتی هستند را تعمیر و یا تعویض نمایید.

Load More

5/5 - (3 امتیاز)

14 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.