هندریل پله های برقی

در انواع پله برقی ها از جمله پله برقی تک نفره هندریل های متفاوتی وجود دارد. یکی دیگر از اجزای پله برقی هندریل ها هستند. هندریل در واقع فضایی برای تکیه گاه دست ایجاد می کند که توسط یک زنجیر که به چرخ دهنده های اصلی متصل است، هدایت می شود.

چرخ دنده ها سرعت هندریل را با سرعت پله ها هماهنگ میکند. هندریل از ۴ بخش تشکیل می شود : در مرکز آن یک کشویی قرار دارد که به آن گلایدر نیز گفته می شود.

این لایه تشکیل شده از یک لایه ی پنبه ای یا پارچه ی مصنوعی است که اجازه می دهد تا ریل در مسیر حرکت خود به راحتی جلو برود. جز بعدی که بر روی این الیاف قرار می گیرد در واقع کابل فولادی یا یک نواری فولادی است که باعث می شود استحکام کششی و انعطاف پذیری ریل فراهم شود.

سپس بر روی این لایه یک لاستیک شیمیایی قرار دارد که لایه ها را کنار هم نگه داشته و از جدا شدن آن ها جلوگیری می کند. سرانجام لایه ی بیرونی یا بخشی که مسافران آن را نگه می دارند، قرار دارد. که ترکیبی از پلیمر های مصنوعی و لاستیک است.

این پوشش ها در برابر تغییرات هوا و رطوبت مقاومند. این پلاستیک ها با استفاده از دستگاه استروژن ساخته می شود و لایه های زیرین توسط نیروهای انسانی ساخته شده و قبل از اینکه لایه ی رویی ساخته شود، ابتدا با هم ادغام شده و در نهایت زیر این لایه قرار می گیرند و پرس می شوند.

همچنین مقاله در مورد شرکت تولید کننده پله برقی و پله برقی ایندور بخوانید.

5/5 - (6 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.